Stabdome veiklą nuo balandžio 1 d.

Informuojame, kad nuo šių metų balandžio 1 d. VšĮ Lietuvių gestų kalbos institutas stabdo veiklą. Dėl konsultacijų lietuvių gestų kalbos vartojimo klausimais, nemokamų lietuvių gestų kalbos kursų kreipkitės į Lietuvių gestų kalbos vertimo centro Lietuvių gestų kalbos metodinį skyrių. Kitais klausimais kreipkitės į Lietuvos kurčiųjų draugiją.

ŠVENTINIS SVEIKINIMAS

Informaciniai vaizdo filmukai

Lietuvių gestų kalbos institutas parengė informacinius vaizdo filmukus apie gestų kalbą. Kviečiame pasižiūrėti.   Projektą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Projekto informacinis rėmėjas Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

Registracija į lietuvių gestų kalbos mokymus

Štai ir atėjo laikas, kai vėl kviečiame visus norinčius mokytis gestų kalbos registruotis į nemokamus mokymus. Registracija į mokymus

Laimėti konkursai (2020 m.)

Viešoji įstaiga Lietuvių gestų kalbos institutas laimėjo Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbtus neformaliojo lietuvių gestų kalbos mokymo programų (kartu su metodine medžiaga), skirtų įvairioms vartotojų grupėms, rengimo, lietuvių gestų kalbos mokymo programos (kartu su metodine medžiaga), skirtos gestų kalbos vertėjų kvalifikacijai kelti, rengimo bei lietuvių gestų kalbos ir darbo su […]

Lietuvių gestų kalbos vertėjų mokymai

Birželio 29 dieną prasidėjo lietuvių gestų kalbos vertėjų mokymai tema „Vertimas sporto tema“. Mokymus veda Andrius Barisevičius kartu su Ieva Pečiulyte – Silaeva. Šiuose mokymuose dalyvauja 12 vertėjų iš Lietuvių gestų kalbos centro Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio teritorinių skyrių. Užsakovas: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Laimėtas konkursas (2020 m.)

Viešoji įstaiga Lietuvių gestų kalbos institutas laimėjo Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbtą lietuvių gestų kalbos vertėjų mokymo paslaugų pirkimą.      

2020 m. gegužės 4 d.

SVEIKINAME VISUS SU LIETUVIŲ GESTŲ KALBOS PRIPAŽINIMO 25-MEČIU!!!

Filmai apie lietuvių gestų kalbą

Kviečiame žiūrėti 2015 m. ir 2017 m. parengtus šviečiamuosius leidinius – filmus, kuriais siekiama skleisti ir populiarinti lietuvių gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą.

Mokymai lietuvių gestų kalbos lektoriams

Registracijai į mokymus užpildykite šią formą.