ŠVENTINIS SVEIKINIMAS

Informaciniai vaizdo filmukai

Lietuvių gestų kalbos institutas parengė informacinius vaizdo filmukus apie gestų kalbą. Kviečiame pasižiūrėti.   Projektą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Projekto informacinis rėmėjas Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

Registracija į lietuvių gestų kalbos mokymus

Štai ir atėjo laikas, kai vėl kviečiame visus norinčius mokytis gestų kalbos registruotis į nemokamus mokymus. Registracija į mokymus

2020 m. gegužės 4 d.

SVEIKINAME VISUS SU LIETUVIŲ GESTŲ KALBOS PRIPAŽINIMO 25-MEČIU!!!

Filmai apie lietuvių gestų kalbą

Kviečiame žiūrėti 2015 m. ir 2017 m. parengtus šviečiamuosius leidinius – filmus, kuriais siekiama skleisti ir populiarinti lietuvių gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą.

Mokymai lietuvių gestų kalbos lektoriams

Registracijai į mokymus užpildykite šią formą.  

SVARBU!!!

Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo kovo 16 d. 00 val.  iki kovo 30 d. 24 val. skelbiamas karantinas. Lietuvių gestų kalbos institutas karantino metu dirbs nuotoliniu būdu. Su mumis susisiekti galite bendru el. paštu [email protected] arba mūsų interneto svetainėje nurodytais darbuotojų kontaktais.

Keičiamas mūsų įstaigos pavadinimas

VšĮ „Surdologijos centras“ keičia savo pavadinimą į VšĮ „Lietuvių gestų kalbos institutas“. Taip pat kviečiame prenumeruoti mūsų įstaigos Youtube kanalą, nes visi kiti yra panaikinami.

Lietuvių gestų kalbos mokymai

Kviečiame registruotis į mokamus lietuvių gestų kalbos mokymus. Mokymai organizuojami didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Registruotis galite mūsų interneto svetainėje www.lgki.lt.

Organizuojame praktinius mokymus!!!

Organizuojame praktinius mokymus!!! Būtina išankstinė registracija, kuri vyks iki gegužės 23 d. Registracijos formą rasite čia: https://forms.gle/JMwrRC1Ad1KZUvH98